Úspěchy

  • Zákazník z oblasti pojišťovnictví měl dlouhodobé problémy obsadit svůj tým databázovými specialisty. Byli jsme osloveni manažerem oddělení a v průběhu několika měsíců jsme úspěšně našli špičkové odborníky.
  • Nadnárodní firma působící ve více než 50 státech potřebovala rychle doplnit svůj tým o dva programátory. Personální agentury se kterými dosud spolupracovala ji ani za několik měsíců nedokázaly poslat odpovídající životopisy. Během 14 dnů jsme našli dva kandidáty. Oba byli přijati.
  • Prestižní klient podnikající v oblasti financí hledal partnera, který by pomohl s obsazováním IT pozic. Dle slov HR manažerky: „Potřebujeme partnera, který bude mít výsledky.“ Za několik týdnů jsme úspěšně dosadili prvního kandidáta a od té doby naše úspěšná spolupráce pokračuje.
  • Mezinárodní konzultační společnost s extrémně vysokými nároky na kvalifikaci a zkušenosti kandidátů potřebovala najít vývojáře se znalostí podnikových aplikací pro správu obsahu. Tyto nároky náš kandidát splnil.
  • Další náš klient, IT systémový integrátor: “ Se spoluprací s Vaší společností jsem spokojený – zatím se Vám podařilo obsadit nejvíce pozic ze všech partnerů, se kterými spolupracuji. Věřím tedy, že i na další pozice doručíte kvalitní kandidáty, ze kterých si vybereme lidi do naší firmy.“

Toto je pouze několik příkladů našich úspěchů. Jsme hrdí na to, že každý měsíc přibývají další. Je to především zásluhou našeho profesionálního týmu, který je vysoce motivovaný a orientovaný na výsledky.

Komentáře nejsou povoleny.