Consulting

Colorbee Consulting to je ucelený souhrn flexibilních nástrojů pro realizaci efektivní personální politiky nejen v segmentu IT. Získejte unikátní přidanou hodnotu personálního poradenství. Jsme připraveni vytvořit pro Vás přesně na míru takovou nabídku, která řeší Vaše potřeby a kdykoli Vám ji rádi nezávazně představíme.

HR poradenství

Úspěšnou firmu tvoří úspěšní lidé. Poradenství v oblasti lidských zdrojů pro malé a střední firmy.

Testování odborných znalostí

Dokonalý nástroj pro odborné posouzení uchazečů

Video pohovory

Využití inovativní, efektivní a časově úsporné metody

Přidaná hodnota personálního poradenství. Metody vyhledávání vhodných kandidátů.
Efektivní nábor ušetří Váš čas a zkvalitňuje výsledky. Vyhledávání kvalitních kandidátů je náročný úkol, kdy je nutné skloubit úsilí, kontakty i zkušenosti. Je to zkrátka práce na plný úvazek. Situace v oblasti IT a Sales specialistů je ještě složitější a pasivní vyhledávání většinou nepřináší odpovídající výsledky.

Best practices
Naši zkušení konzultanti se s Vámi podělí o svoje znalosti a předají Vám svoje zkušenosti. Rádi Vás budeme inspirovat.

Umíme zkvalitnit pasivní hledání
I pasivní hledání vhodných uchazečů je možné zefektivnit. Např. pomocí co nejpřesnějšího vystižení požadavků na uchazeče, kvalitně zadané inzerce, používáním odborných pojmů, správně vedeným pohovorem, relevantním hodnocením uchazečů či zlepšení celého systému náborového procesu.

Zvolíme nejefektivnější metodu hledání pro danou příležitost
Nabízíme Vám jednorázové konzultace nebo komplexní školení pro oddělení lidských zdrojů nebo management.
Colorbee Vám může nabídnout odbornost a dlouhodobé zkušenosti, díky kterým pomohla řadě firem obsadit v relativně krátkém čase i velmi specifické pozice, které předtím zůstávaly neobsazené po dlouhou dobu.

Komentáře nejsou povoleny.